Życie codzienne w czasach koronawirusa – konkurs na pamiętniki

Konkurs na pamiętniki, organizowany przez Instytut Gospodarstwa Społecznego SGH i Katedrę Badania Jakości Życia i Socjologii Stosowanej UMK w Toruniu.

Zasady Konkursu są proste: prowadź notatki i zapiski, dokumentując to, jak podczas pandemii wygląda Twoje życie codzienne. W szczególności interesują nas wątki związane z sytuacją finansową Twojej rodziny i najbliższego otoczenia. Przedsiębiorco, co z Twoją firmą? Pracowniku, jak wyglądają warunki w Twoim miejscu pracy? Jak łączysz teraz obowiązki w pracy i domu i spędzasz czas wolny? Czy masz jakieś wsparcie? Jak oceniasz pomoc otrzymywaną od najbliższych oraz instytucji publicznych? A może wcale jej nie masz i czegoś Ci brakuje? Jak czujesz się w obrębie czterech ścian i żyjąc online? Jak oceniasz Twoje codzienne samopoczucie i co na nie wpływa? Jak wyobrażasz sobie swoje życie po pandemii?

Forma dowolna, np. dziennik, relacja, pamiętnik, blog lub inna; można też dołączyć zdjęcia, rysunki, etc. Objętość dokumentów nie jest z góry określona, ale Organizatorzy proszą o nie mniej niż kilkanaście stron pliku tekstowego lub analogiczną objętość wpisów na blogu. 

Uczestnikiem Konkursu może być osoba pełnoletnia. Dopuszczalne są pamiętniki pisane przez osobę niepełnoletnią, która ukończy 18 lat w 2020 roku.

Regulamin: https://ssl-kolegia.sgh.waw.pl/pl/KES/struktura/IGS-KES/Documents/Regulamin.pdf


Nagrody

I nagroda: 5 000 PLN
II nagroda: 4 000 PLN
III nagroda: 3 000 PLN
Trzy wyróżnienia: po 1 000 PLN