BMW KREATYWNE JAZDY – grafika, film, muzyka

Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie pracy kreatywnej, w co najmniej jednej z następujących kategorii:

  • obraz – autorska, artystyczna praca w formie graficznego plakatu o wymiarach 1080×1080 pixeli, który mógłby posłużyć do promocji festiwalu BMW Kreatywne Jazdy w mediach.
  • ruch – autorska, artystyczna praca w formie video-animacji w formacie 1920x1080px i długości maksymalnie 10 sekund, która mógłby posłużyć jako czołówka video emitowanych w ramach festiwalu BMW Kreatywne Jazdy.
  • dźwięk – autorska, artystyczna praca w formie dźwiękowego dżingla o długości maksymalnie 5 sekund, który mógłby zostać wykorzystany w reklamach video promujących festiwal BMW Kreatywne Jazdy w mediach.

Konkurs ma charakter otwarty. Jest skierowany do osób pełnoletnich, mających adres zamieszkania na terenie RP, posiadających WAŻNE PRAWO JAZDY kat. B.

Regulamin: https://bmwkreatywnejazdy.pl/docs/regulamin.pdf

Strona konkursowa: https://bmwkreatywnejazdy.pl/?utm_source=Konkursykreatywne.pl&utm_medium=ff&utm_campaign=kreatywne_jazdy&utm_content=facebook_post


Nagrody

Nagroda Główna:
– Voucher uprawniający Zwycięzcę Głównego do 30-dniowego korzystania z samochodu osobowego marki BMW, model zostanie wskazany przez Fundatora, o wartości 5 000 PLN brutto
– nagroda pieniężna w wysokości 10 000 PLN,
b) Nagroda Publiczności:
– Voucher uprawniający Zwycięzcę Publiczności do 30-dniowego korzystania z samochodu osobowego marki BMW, model zostanie wskazany przez Fundatora, o wartości 5 000 PLN brutto.