PantoZIN wydanie specjalne „Wszystko Gra?” OPEN CALL

Następny PantoZIN ukaże się pod hasłem WSZYSTKO GRA?. Wydanie specjalne towarzyszy kampanii społecznej pod tym samym tytułem.

Celem kampanii społecznej „Wszystko gra?” jest zachęcenie Polek i Polaków do korzystania z oferty kulturalnej jako remedium na pogarszającą się kondycję psychiczną społeczeństwa. Kampania wystartowała w Światowy Dzień Walki z Depresją i ma charakter ogólnopolski. Jej inicjatorami są: STUDIO teatrgaleria, Fundacja Off School, Fundacja Można Zwariować i Nowe Motywacje.

Jak zawsze, do współtworzenia numeru zapraszamy Was – widzów! Opowiedzcie nam o czym dla Was jest hasło WSZYSTKO GRA?. Zgłoszenia w dowolnej formie: tekstowej, wizualnej, muzycznej, interdyscyplinarnej itd. przesyłajcie na adres mailowy: sylwia.wanot@pantomima.wroc.pl. Czekamy do 28 lipca! 

Autorzy wybranych prac otrzymają 200 zł brutto. Wydanie specjalne PantoZINA ukaże się w nakładzie tysiąca sztuk, a także w formie elektronicznej.

Organizatorem jest Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego.

Więcej informacji, jak również dwa poprzednie numery dostępne są w zakładce PantoZIN (https://pantomima.wroc.pl/program/pantozin).


Nagrody

Publikacja
Nagroda finansowa