„#ROG4Creators 2021 Tekst” – copywriting

Kampania #ROG4Creators – projekt dla młodych twórców, muzyków, producentów, osób kreatywnych i fanów gier. Do stworzenia jest muzyka lub tekst.

Konkurs dla wszystkich mających lekkie pióro i chcących sprawdzić się w copywritingu. Trzeba napisać alternatywny tekst do utworu z oficjalnej animacji promującej markę ASUS Republic of Gamers.

W konkursie do wygrania jest roczny dostęp do kursów twórczego pisania na Masterclass.com. To bilet do zajęć prowadzonych przez Davida Sedarisa, Margaret Atwood czy Dana Browna. Czekają także indywidualne kursy produkcji muzyki w najlepszej szkole tego typu w Polsce – Akademii Dźwięku, w której kształciło się wielu znanych polskich producentów i muzyków!

Konkurs organizowany jest przez markę ASUS Republic of Gamers i agencję reklamową Neon Shake. Skierowany jest do wszystkich osób pełnoletnich, które chcą się rozwijać i sprawdzić swoje umiejętności w pisaniu.

WEŹ UDZIAŁ: https://rog4creators.pl/pisanie/

Regulamin: https://rog4creators.pl/files/regulamin_pisanie.pdf

Na stronie rog4creators.pl można wziąć udział także w drugim konkursie, w którym do stworzenia jest muzyka, a nagrodą główną jest m.in. laptop o wartości 16 000 zł.Nagrody

1. miejsce: Roczny dostęp do kursów twórczego pisania na Masterclass.com
2. i 3. miejsce: 3 godzinne indywidualne zajęcia z produkcji muzyki w Akademii Dźwięku
10 wyróżnień: gadżety od marki ASUS Republic of Gamers