SAFEonLINE – konkurs plastyczny dla młodzieży

Rejestr domen .eu EURid organizuje międzynarodowy konkurs i poszukuje oryginalnych ilustracji na temat cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa w sieci.

Zgłoszone prace muszą przedstawiać pewien aspekt cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa w sieci. Temat może zostać poruszony z różnych perspektyw, takich jak cyberprzestępczość, coraz większe zaufanie w sieci, prywatność w Internecie, cyberprzemoc, przyszłość cyberbezpieczeństwa, phishing, bezpieczeństwo techniczne, weryfikacja informacji, kradzież tożsamości i inne.

Do konkursu przystąpić mogą osoby z czeskich, słowackich, polskich, węgierskich, bułgarskich i rumuńskich szkół średnich, które ukończyły co najmniej czternaście (14) lat w dniu zgłoszenia chęci uczestnictwa w konkursie.

Regulamin: https://eurid.eu/media/filer_public/0f/9f/0f9fef0a-adc1-48d5-9345-4264e18fa62a/artcompetition_tandc_2021_plfinal.pdf


Nagrody

Wystawa
Bony upominkowe
Zwycięzca otrzyma także możliwość opracowania artystycznego klipu dla mediów społecznościowych, który będzie wykonany przy współpracy z profesjonalnym belgijskim producentem materiałów audiowizualnych