Dbaj o swoje przedszkole – konkurs na krótki film

Sklep internetowy ŚwiatWorków.pl (www.swiatworkow.pl) zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie na krótki film, adresowanym do przedszkoli publicznych i niepublicznych: „Dbaj o swoje przedszkole”.

Aby wziąć udział w konkursie, należy nagrać maksymalnie 90-sekundowy film z wypowiedziami dzieci o tym, jak dbają o porządek w swoim przedszkolu. Każdy uczestnik może wysłać maksymalnie jeden filmik. Gotowe nagranie należy umieścić na portalu YouTube. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza na stronie: https://www.swiatworkow.pl/konkurs/

Konkurs ma zachęcić najmłodszych do pomocy rodzicom i opiekunom w codziennych porządkach. Dzieci, które sprzątają po sobie i pomagają w tej czynności rówieśnikom, charakteryzują się większą empatią, rozumieją potrzeby innych, dzięki czemu potrafią budować silne relacje międzyludzkie. Jeżeli będą mogły opowiedzieć, w jaki sposób utrzymują porządek w swoim przedszkolu, odnajdą motywację do dalszej pracy. Nareszcie będą mogły pochwalić się swoimi dokonaniami!

Termin zgłaszania prac:
do 6 czerwca 2018

Regulamin i informacje:
https://www.swiatworkow.pl/konkurs/


Nagrody

I miejsce: 3 000 zł
II miejsce: 2 000 zł
III miejsce: 1 000 zł
Nagroda Publiczności: 2 000 zł